Automatický transportní resuscitátor CareVent ALS

Automatický transportní resuscitátor CareVent ALS

Vaše cena
45 404,04 CZK
Vaše cena bez DPH
37 524,00 CZK
Kód
01CV3000Automatický malý, kompaktní ALS automatický transportní resuscitátor je optimálním řešením bezpečné a účinné ventilace při podpoře dýchání nebo srdeční zástavě.
Pneumaticky poháněný, časově/objemově cyklovaný resuscitátor s možností manuálního ovládání nad automatickým cyklováním. Jediný posuvný ovladač pro současné nastavení frekvence a objemu s šesti přednastavenými polohami pro širokou škálu pacientů od 20kg hmotnosti až po dospělé. Pro pohon resuscitátoru nejsou třeba žádné baterie nebo jiné napájení, pouze připojení ke zdroji kyslíku.
Během KPR a ventilace maskou je první vdech dodán automaticky a následován manuálním vdechem, což nastaví cyklus na 20s a umožní provést 30 kompresí doporučených aktuálními Guidelines. Pokud není opět stisknuta páčka manuální ventilace, automatická cyklace bude pokračovat podle nastavené polohy s nastaveným objemem a cyklem.
Každý resucitátor je dodáván s klipem pro upevnění na nosítka nebo lúžko.
Zvukový signál přetlaku chrání pacienta před přetlakovým barotraumatem a upozorní na omezení nebo zablokování dýchacích cest.
O-Two automatický resuscitátor je doplněn o SIMV, což umožní spontánně dýchajícímu pacientovi obdržet z resuscitátoru 100% kyslík ve vyžádaném objemu při vyžadované frekvenci, kdy detekovaný nádech pacienta přeruší automatickou cyklaci. pokud pacient přestane dýchat nebo objem nádechu se sníží pod nastavenou úroveň, resuscitátor automaticky obnoví ventilaci dle nastavené frekvence a objemu.

Malý, lehký, přenosný, s jednoduchou obsluhou a extrémně odolný - automatické resucitátory O-Two jsou speciálně určeny pro prostředí naléhavé resuscitace a záchranáře.
Příslušenství pro automatické ALS transportní resuscitátory obsahují standardní okruhy a deluxe dýchací okruhy s PEEP portem


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Microvent Advanced Standard European, dospělý/dítě

microVENT® European Adult/Child Standard Malý a lehký kompaktní resuscitátor, časově/objemově cyklovaný a umožňující spolehlivou resuscitaci. Malé rozměry jej předurčují jako součást recuscitačních s...

33 275,00 CZK
Kód: 670-0213-00
Microvent Advanced European, dospělý/dítě

microVENT® European Adult/Child Advanced Malý a lehký kompaktní resuscitátor, časově/objemově cyklovaný a umožňující spolehlivou resuscitaci. Malé rozměry jej předurčují jako součást recuscitačních ...

45 375,00 CZK
Kód: 670-0215-00
Automatický transp. resuscitátor CareVent (Chemical)
59 600,97 CZK
Kód: 01CV3000-CA