Blizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelená
Blizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelenáBlizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelenáBlizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelenáBlizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelenáBlizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelenáBlizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelená

Blizzard Heat - přikrývka/vak s aktivním ohřevem,zelená

Vaše cena
3 032,26 CZK
Vaše cena bez DPH
2 506,00 CZK
Kód
BH-01Vysoce ceněná kombinace jedinečného termoizolačního systému Reflexcell se 4 vyjímatelnými, vzdušným kyslíkem aktivovanými výhřevnými vložkami - lehká, kompaktní, samovýhřevná přikrývka/vak s možností uzavření na obou koncích.
Díky dlouholetým zkušenostem ve výrobě výrobků pro přežití byl vyvinut nový produkt - samovýhřevná přikrývka Blizzard Heat™.

Od zahájení prodeje v srpnu 2008 získala přikrývka Blizzard Heat™ ocenění časopisu Emergency Medical Services (EMS) za nejlepši inovaci - Top Innovation Award 2008.

Přikrývka Blizzard Heat™ je jediným trauma systémem na světě, který kombinuje výhody revolučního izolačního materiálu Blizzardu Reflexcell™ se samovýhřevnými podložkami. Proto je eliminována jakákoliv potřeba napájení a umožňuje rychlé a efektivní poskytnutí lékařské péče při většině trauma poranění.
Blizzard Heat je přikrývky s vyjímečnými parametry, s možností přístupu ke zraněnému po stranách i zepředu díky systému ok a háčků.
Vakuové balení zajišťuje minimální rozměry: 30 x 25 x 7cm
Hmotnost 1,9kg
Maximální rozměr po rozbalení 245 x 200cm
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Ready-Heat II Torso, přikrývka -6 polí,86 x 61 cm

Technologie Ready-Heat(TM) II - spočívá v kombinaci výhřevných panelů, které poskytují konstantní ohřev. Během prvních 5 - 10 minut se postupně nahřívají a poskytují suché konstantní teplo po dobu cc...

992,20 CZK
Kód: G6RH2T
Ready-Heat vesta

Výhřevnost 8 hod., teplota max 52°C

857,89 CZK
Kód: RHVEST
Ready-Heat přikrývka -1 pole,41x46cm

Technologie Ready-Heat(TM) Panel - spočívá v kombinaci výhřevných panelů, které poskytují konstantní ohřev. Během prvních 20-30 minut se postupně nahřívají a po dosažení teploty cca 40°C poskytují tep...

803,44 CZK
Kód: S1RHSM