Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů

Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů

Vaše cena
289,57 CZK
Vaše cena bez DPH
239,31 CZK
Kód
INCIDES® NINCIDES® N - dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů. Dezinfekční bezaldehydové ubrousky k přímému použití otřením mají široké spektrum účinnosti. Rychle působí, nezanechávají zbytková rezidua a skvrny na lesklých plochách. Svěže voní, neobsahuje aldehydy, KAS. Složení je kompatibilní s materiály z kovu a plastů odolných vůči alkoholu.
Balení: dóza 90 ks


Dezinfekční ubrousky na bázi alkoholů.

dezinfekční prostředek k přímému použití se širokým spektrem účinnosti
snadná manipulace šetří čas zdravotnickému personálu i pacientům
působí rychle, zasychá a nezanechává zbytková rezidua
svěží vůně násobí pocit bezpečí a dobré pohody
neobsahuje aldehydy
složení je kompatibilní s materiály z kovu a plastů odolných vůči alkoholu
toxikologicky a ekologicky testováno
Spektrum účinnosti:
baktericidní, fungicidní (kvasinky), virucidní (vč. HBV, HIV) a tuberkulocidní

Obsah účinných látek ve 100 g přípravku:

35 g 2-propanolu
25 g 1-propanolu

Oblast použití:
Ubrousky se uplatní pro plošnou dezinfekci ve všech typech zdravotnických zařízení, jsou ideální pro stomatologické ambulance, penziony seniorů, v práci pečovatelské služby, v provozu sanitek a přepravě pacientů vůbec. Doporučujeme je i pro práci v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v provozovnách kosmetiky, holičství, manikúry, pedikúry, soláriích, v masérských a lázeňských službách.
Vynikajícím způsobem ošetří vysoce frekventovaná kontaktní místa, např. židle pro pacienty, dveřní kliky, madla, držadla, lavice v čekárnách, sedátka na toaletách, aj.

Návod k použití:
Vyjměte ubrousek z dózy, plochy a předměty důkladně otřete, nechejte působit po určenou dobu, následně neotírejte ani neomývejte vodou. Dózu vždy pečlivě uzavřete.

Informaci o firmách zabezpečujících zneškodnění obalů a nespotřebovaných částí výrobku obdržíte u příslušného okresního úřadu.

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Incidin Rapid 2 l

Vysoce efektivní čisticí a dezinfekční přípravek pro plochy a povrchy. Incidin rapid je tekutý koncentrát pro čištění a dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů zejména v oblasti zdravotnictv...

725,01 CZK
Kód: 3041980
Incidin Pro láhev 2 l s integrovaným dávkovačem

Incidin Pro áhev 2 l s integrovaným dávkovačem Nejmodernější kapalný koncentrovaný dezinfekční a čisticí prostředek určený pro profesionální dezinfekci a čištění všech omyvatelných ploch. Incidin ...

968,00 CZK
Kód: 3076620
Incidin® Plus, 2l

Kapalný koncentrovaný dezinfekční a čistící prostředek určený pro povrchovou dezinfekci a čištění všech omyvatelných ploch a předmětů. Je vhodný na podlahy, stěny, kachlíky, nábytek apod. Výhody pr...

1 083,33 CZK
Kód: 304890