Nástěnný držák Rotaid s alarmem, vnitřní

Nástěnný držák Rotaid s alarmem, vnitřní

Vaše cena
9 546,90 CZK
Vaše cena bez DPH
7 890,00 CZK
Kód
CC004R-SWARotaid Plus je robustní a odolná nástěnná skříňka pro AED, skýtající snadno rozpoznatelné a trvalé uložení vašeho AED. Charakteristický kulatý tvar a design usnadňují identifikaci a pro okamžitý přístup k AED je zapotřebí pouhé rychlé otočení. Kryt skříňky je dodáván s logy AED a směrovými šipkami pro vyloučení nesprávné interpretace.

Skříňku lze otevřít intuitivním otočením, které odstraní celý kryt skříňky. Zachraňující tak získá úplný přístup k AED, který je zavěšen na držáku pro rychlé a snadné uchopení.
Kryt skříňky je připevněn k zadní desce pomocí pásu a nevyžaduje od zachraňujícího žádnou dodatečnou pozornost.
Na nerezový háček připevněný ke spodní části skříňky, může být umístěna pečeť, štítek nebo jiné zařízení.

Kryt je opatřen výstupky pro optimální uchopení, směrové šipky a je vyroben ze 100% polykarbonátu. S tloušťkou 5 milimetrů poskytuje pevnou ochranu a zajišťuje vysokou odolnost proti vodě a prachu.
Kryt je navíc vybaven UV filtry, které chrání před přímými i nepřímými slunečními paprsky.

Zvukový alarm se spustí při otevření krytu. Je napájen dvěma AA-bateriemi, a díky tomu nevyžaduje připojení elektrické sítě. Hlasitost alarmu lze nastavit od 84 dBa do 98 dBa a je možné jej pozastavit červeným tlačítkem.

Díky moderním výrobním technikám a používání recyklovaných plastů splňuje Rotaid Plus nejvyšší požadavky na udržitelnost.

Rozměry: 47 x 47 x 18 cm
Hmotnost: 1,7 kg
Pouze pro vnitřní prostředí.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Nástěnný držák AED CardiAid

CT0207W je elegantní a stylový držák přístroje Cardiaid AED pro montáž na stěnu. Umístění držáku se doporučuje zvolit na dobře situovaném místě pro dobrou dostupnost přístroje Cardiaid AED. Dodáván j...

4 114,00 CZK
Kód: CT0207W
Defibrilátor CardiAid AED - plně automatický

Jednoduchý, rychlý a účinný poloautomatický externí defibrilátor AED CardiAid s velmi snadným ovládáním poskytuje záchranné defibrilační výboje při náhlé srdeční zástavě. Je to výjimečný přístroj s i...

47 819,20 CZK
Kód: CT0207RF
Elektrody cvičné, pár
1 500,40 CZK
Kód: CT0207ET