Přikrývka BurnFree 244x152cm
Přikrývka BurnFree 244x152cmPřikrývka BurnFree 244x152cmPřikrývka BurnFree 244x152cm

Přikrývka BurnFree 244x152cm

Kód
BF-SB-9660BURNFREE Hydrogel na popáleniny. Trauma přikrývky jsou určeny pro nouzové a průmyslové použití jako první pomoc na popáleniny i pro zajištění fyzické ochrany proti teplu, ohni a kouři.
Deky jsou vyrobeny z čisté vlny.
Použití BURNFREE Fire / Trauma přikrývky
Deka zajišťuje fyzickou ochranu před požáry. Při přehození přes hlavu a tělo slouží BURNFREE přikrývka jako ochranný štít pro záchranáře nebo osoby v hořícím objektu. Přikrývka může být také přehozena přes hořící plochu na uhašení plamenů, a tím je možné vytvořit únikovou cestu.
Pro okamžitou první pomoc, může být deka omotaná kolem člověka, jehož oblečení hoří nebo na toho, kdo utrpěl popálení. Toto použití přikrývek BURNFREE snižuje trauma tím, že poskytuje okamžité ochlazení, uklidňující účinek, a zvlhčuje spálení.
BURNFREE deky mohou být použity ke snížení bolesti a traumat z ran vzniklých při požárech, opaření, chemických a elektrických zraněních. Zranění poleptáním je nutné důkladně zavlažovat a pokud možno neutralizovat před použitím deky. U zranění elektrickým proudem musí být vypnut proud před použitím deky, protože v roztoku BURNFREE je voda, která je vodivá.
BURNFREE deky je možné použít k hašení požárů, včetně pánve nebo mastnoty, které se vyskytují v kuchyni. Před použitím pro tento účel, vypněte elektřinu nebo plyn. Umístěte deku přes oheň směrem od těla. Po několika minutách může být deka odstraněna.
BURNFREE Hydrogel Deka je balena v trvanlivém, pružném uzavíratelném vaku. Taška je flexibilní a umožňuje pohodlné nošení.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
BURNFREE-Gel,sáček 3,5g, 20ks

BURNFREE jsou jednorázové sáčky gelu ke zmírnění bolesti. Tento gel je ideální pro všechny drobné popáleniny. BURNFREE gel se jemně aplikuje na poraněné oblasti, nevtírá se do rány. K tomu, aby gel mo...

Cena na dotaz
Kód: BF-SD20
Protipopáleninové krytí 20x45cmm

BurnFree® krytí 25x45cm- nové provedení nosného materiálu umožnuje maximální přenesení účinného gelu na poraněná místa, lepší absorbci tepla a chlazení postiženého místa. 8 "x18" (20 cm x 45 cm) Burn...

Cena na dotaz
Kód: BF-0818
Protipopáleninové krytí 30x40cmm, s výřezem pro obličej

BurnFree® krytí 30x40cm- nové provedení nosného materiálu umožnuje maximální přenesení účinného gelu na poraněná místa, lepší absorbci tepla a chlazení postiženého místa. 12 "x16" (30 cm x 40 cm) Bur...

Cena na dotaz
Kód: BF-1216