QuikClot Combat Gauze Z-Folded (7,5cm x 3,7m)

QuikClot Combat Gauze Z-Folded (7,5cm x 3,7m)

Vaše cena
1 426,59 CZK
Vaše cena bez DPH
1 179,00 CZK
Kód
Q200Hemostatikum k zástavě krvácení QuikClot gáza je z měkké, bílé, netkané, hydrofilní gázy impregnované kaolinem, anorganickým minerálem, který je bezpečný a účinný při urychlení přirozené srážlivosti bez exotermických reakcí nebo použitím živočišných proteinů.
QuikClot Combat Gauze ® obsahuje rtg detekovatelný pás pro snadnou identifikaci.
Každý QuikClot Combat Gauze ® , položka č. 200, NSN 6510-01-562-3325, je balen v obalu se snadným odtrháváním, vakuově baleno.
Rozměry: 7,5cmx3,7 m

Quikclot je účinný a rychlý v zástavě krvácení, protože obsahuje kaolin, minerál, který je známý více než půl stolení jako prostředek ke srážení krve. Na rozdíl od jiných hemostatických produktů Quikclot neobsahuje lidské ani zvířecí proteiny, které mohou spustit alergické reakce a tím i dodatečné urgentní situace.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
QuikClot Combat Gauze® XL

Hemostatikum k zástavě intenzivního krvácení QuikClot Combat Gauze® XL je 2-vrstvá gáza z měkké, bílé, netkané, hydrofilní gázy impregnované kaolinem, anorganickým minerálem, který je bezpečný a účinn...

2 876,17 CZK
Kód: Q345
QuikClot® Belt Trauma Kit® (BTK)

Hemostatikum QuikClot ® Belt Trauma Kit ® (BTK) je vynikající pomůckou záchranářů pro rychlý přístup k zástavě intenzívního krvácení. Sada hemostatika obsahuje: QuikClot Combat Gauze® LE, rukavice, m...

Cena na dotaz
Kód: Q2Kit