Resuscitační vak Pocket BVM
Resuscitační vak Pocket BVMResuscitační vak Pocket BVMResuscitační vak Pocket BVMResuscitační vak Pocket BVM

Resuscitační vak Pocket BVM

Vaše cena
1 439,90 CZK
Vaše cena bez DPH
1 190,00 CZK
Kód
PBVM-C1Skládací kapesní resuscitační vak v pouzdře. Při záchraně života je čas velmi cenný a mít okamžitý přístup ke všem důležitým nástrojům je naprosto nezbytné. Pocket BVM a Tactical BVM přispívá k efektivitě, a to kdykoliv a kdekoliv, při poskytování rychlé a bezpečné pomoci, klinické resuscitace nebo poskytování podpory dýchání u pacientů s dýchacími obtížemi.
Micro BVM je jeden z nejkompaktnějších a nejjednodušších resuscitačních vaků na trhu. Poskytuje podporu dýchání pacientům, kteří nedýchají nebo mají respirační obtíže. Jeho unikátní skládací konstrukce umožňuje okamžité a snadné použití. Po zabalení je Pocket BVM nejmenším plně funkčním resuscitačním vakem na trhu. Vak je pevné a dobře chráněné zdravotnické vybavení, které minimalizuje náročnost na skladování až o 75%.
Po otevření je silikonový Pocket BVM připraven poskytnout účinnou ventilaci a podporu dýchání. Jednoduchá a bezpečná konstrukce dělá z tohoto vaku velmi žádané vybavení při záchranných akcích a může nahradit jakýkoliv standardní resuscitační vak při zachování všech standardních funkčních faktorů a možností.
Silikonové resuscitátory Micro BVM využívají bezpečné a uživatelsky příjemné materiály, konstrukce je jednoduchá a bezporuchová. Všechny spoje a materiály odpovídají průmyslovým bezpečnostním standardům. Ergonomická a lehká konstrukce vaku Micr BVM je navržena pro optimální manipulaci koncovým uživatelem. Resuscitátor obsahuje povrch se speciální texturou, která zajišťuje pohodlné a pevné uchycení a tím i efektivní dlouhodobější ventilaci, zatímco dochází ke snížení únavy ruky.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Jednorázová maska k vaku č.1

Jednorázové obličejové masky jsou 100% bezlatexové a jsou nabízeny v různých velikostech, od dospělých až po kojenecké. Anatomicky tvarované obličejové masky přináší maximální komfort pro pacienta.

56,26 CZK
Kód: HR-8401
Silikonová maska  č.0

Silikonové obličejové masky jsou 100% bezlatexové a jsou nabízeny v různých velikostech, od dospělých až po kojenecké. Anatomicky tvarované obličejové masky přináší maximální komfort pro pacienta.

193,60 CZK
Kód: HR-8800
Světelný indikátor ventilací,  50 ks/bal, dospělý

Světelný časový indikátor ventilací pro dospělé i pro děti je dodáván s adhesivní spodní stranou, pomocí které je možné po odstranění ochranného papírku časovač přilepit na manuální resuscitační vak. ...

6 566,67 CZK
Kód: 01BM1000-CS