Vakuová dosp. dlaha - DK,multikomorová,110-70/40- modrá/modrá

Vakuová dosp. dlaha - DK,multikomorová,110-70/40- modrá/modrá

Vaše cena
5 175,00 CZK
Vaše cena bez DPH
4 500,00 CZK
Kód
POLY-VS140CKX01Vakuové dlahy RedVac POLY-VS140CKX01 obsahují multi-komorový systém, který zadržuje výplň na správném místě a ulehčuje a urychluje tak aplikaci i při vertikální aplikaci. Odolný a biokompatibilní vnější materiál lze snadno čistit a dezinfikovat. Pevná část suchého zipu usnadňuje a urychluje aplikaci pomocí 4 fixačních popruhů.
Materiál je odolný proti poškození a snadno omyvatelný a dezinfikovatelný.
Vlastní provedení dlahy: modrá/modrá,
Technické parametry:
šířka( nahoře/dole): 70/40cm
délka: 110cm
hmotnost: cca 2,1kg
komor: 12

Systém RedVac vyhovuje vysokým standardům jak horských služeb, tak i ostatních záchranným složkám díky inovativním řešením, které obsahují všechny produkty RedVac.
* Patentovaný multi-komorový systém - udržuje polystyrénové kuličky ve správné pozici a tím eliminuje nutnost pro obtížné a časově náročné ruční rozhrnování nahromaděné vnitřní výplni. Tento systém tak umožňuje rychlou, bezpečnou a snadnou aplikaci ve všech situacích. Jednoduchá manipulace a nejnižší možná hmotnost a velikost pro snadný transport a skladování.
* Odolný vnější materiál - pro získání vynikající životnosti, odolnosti proti oděru a tlaku, snadného čištění a dezinfekce, pohodlí a bezpečí pro pacienta byl zvolen speciální bio-kompatibilní TPU vrstva. Díky tomu je možné používat výrobky RedVac v širokém teplotním rozsahu: od - 30°C do +70°C.
* Vakuový ventil - ventil je velmi snadno použitelný i při nasazených rukavicích. Při zastavení odsávání se ventil automaticky uzavře, aby nedocházelo ke ztrátě vakua například při sklouznutí pumpy, nové provedení ventilu umožňuje použití různých odsávacích koncovek
* Rozlišovací štítky - prakticky nezničitelný štítek s individuálním sériovým číslem a datem výroby je na každém produktu RedVac. Navíc je možné na přání produkty RedVac opatřit i logem kupujícího.
* CE certifikace - všechny RedVac produkty jsou certifikovány značkou CE a jsou kompatibilní s RTG, CT a MR.


Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Vakuová dosp. dlaha - HK, multikomorová, 74-63/47 červená/modrá

Vakuové dlahy RedVac POLY-VS120CKX03 obsahují multi-komorový systém (12 komor), který zadržuje výplň na správném místě a ulehčuje a urychluje tak aplikaci i při vertikální aplikaci. Odolný a biokompat...

4 646,00 CZK
Kód: POLY-VS120CKX03
Taška na dlahy

Taška na uložení vakuových dlah RedVac POLY

1 131,35 CZK
Kód: POLY-1741508
Pumpa ruční odsávací, malá

Ruční pumpa malá pro vakuové dlahy

1 452,00 CZK
Kód: POLY-01