Vakuová dosp. dlaha - HK, tvarovaná RedVac, 56-43/70cm

Vakuová dosp. dlaha - HK, tvarovaná RedVac, 56-43/70cm

Vaše cena
4 864,50 CZK
Vaše cena bez DPH
4 230,00 CZK
Kód
POLY-VS63X03Vakuové dlahy RedVac POLY-VS63X01 obsahují multi-komorový systém, který zadržuje výplň na správné pozici a ulehčuje a urychluje tak aplikaci. Odolný a biokompatibilní vnější materiál lze snadno čistit a dezinfikovat. Z obou stran nastavitelné a odnímatelné popruhy s přezkami lze snadno vyčistit, přemístit i vyměnit.
Technické parametry:
popruhů:5
šířka (nahoře/dole): 43/70 cm
délka:56 cm
komor: 14

Systém RedVac vyhovuje vysokým standardům jak horských služeb, tak i ostatních záchranným složkám díky inovativním řešením, které obsahují všechny produkty RedVac.
* Patentovaný multi-komorový systém - udržuje polystyrénové kuličky ve správné pozici a tím eliminuje nutnost pro obtížné a časově náročné ruční rozhrnování nahromaděné vnitřní výplni. Tento systém tak umožňuje rychlou, bezpečnou a snadnou aplikaci ve všech situacích. Jednoduchá manipulace a nejnižší možná hmotnost a velikost pro snadný transport a skladování.
* Odolný vnější materiál - pro získání vynikající životnosti, odolnosti proti oděru a tlaku, snadného čištění a dezinfekce, pohodlí a bezpečí pro pacienta byl zvolen speciální bio-kompatibilní TPU vrstva. Díky tomu je možné používat výrobky RedVac v širokém teplotním rozsahu: od - 30°C do +70°C.
* Uchycení madel a popruhů - speciální vlastnosti materiálu umožňují vytvoření dvou unikátních systémů uchycení popruhů a madel. Tyto unikátní systémy dovolují uživateli volně umísťovat popruhy a madla dle potřeby. Díky tomuto systému jsou popruhy a madla při čištění nebo výměně lehce odnímatelné a jsou tak eliminovány oblasti zachycující tekutiny.
* Vakuový ventil - ventil je velmi snadno použitelný i při nasazených rukavicích. Při zastavení odsávání se ventil automaticky uzavře, aby nedocházelo ke ztrátě vakua například při sklouznutí pumpy.
* Rozlišovací štítky - prakticky nezničitelný štítek s individuálním sériovým číslem a datem výroby je na každém produktu RedVac. Navíc je možné na přání produkty RedVac opatřit i logem kupujícího.
* CE certifikace - všechny RedVac produkty jsou certifikovány značkou CE a jsou kompatibilní s RTG, CT a MR.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Vakuová dlaha RedVac  HK dosp.multikomorová, 4fix.popruhy; 67-50/30cm

Vakuové dlahy RedVac POLY-VA14X01 obsahují multi-komorový systém, který zadržuje výplň na správném místě a ulehčuje a urychluje tak aplikaci i při vertikální aplikaci. Odolný a biokompatibilní vnější ...

3 105,00 CZK
Kód: POLY-VA14X01
Vakuová dlaha RedVac - DK dosp. multikomorová,  5 popruhů, 110-70/40 cm

Vakuové dlahy RedVac obsahují multi-komorový systém (16 komor), který zadržuje výplň na správné pozici a ulehčuje a urychluje tak aplikaci. Odolný a biokompatibilní vnější materiál bez jakýchkoliv švů...

4 082,50 CZK
Kód: POLY-VL21X01
Taška na vakuové dlahy

Taška na vakuové dlahy. Rozměry: d. 65 cm x š. 45 cm x v. 12cm Hmotnost: 0,4 kg

1 996,50 CZK
Kód: POLY-TS06