MEDIM
×
 x 

košík je prázdný

Zdravotnické potřeby a zdravotnický materiál od Medim spol. s r.o.

Společnost M e d i m spol. s r.o. vznikla v únoru roku 1993 a za dobu své již více než pětadvacetileté existence se vyprofilovala ve spolehlivého a operativního dodavatele kvalitního zdravotnického materiálu, speciálních výrobků pro poskytování zdravotnické péče a anatomických a ošetřovatelských výukových modelů a simulátorů.

Anatomické výukové modely, pacientské simulátory pro praktický nácvik ošetřovatelských postupů či lékařských dovedností dodáváme od předních, celosvětově působících výrobců jako je například 3B Scientific, Nasco, Gaumard, Somso Modelle, Limbs & Things, Koken, Adam Rouilly. Významným mezníkem v naší historii bylo získání výhradních zastoupení světových výrobců simulátorů laparoskopických, endovaskulárních, ultazvukových a jiných simulátorů předních výrobců, jako jsou Mentice, SonoSim, SimCharacters, OtoSim a další.

Dodáváme celou řadu kvalitních a osvědčených produktů pro poskytování přednemocniční péče, jako například vakuové matrace a dlahy firmy RedVac, extenční dlahy CT-6 a CT-7 pro fixaci zlomenin DK, transportní nosítka, páteřní desky, speciální obvazy, hrudní krytí Bolin, HALO,, hemostatické prostředky pro zástavu intenzívního krvácení QuikClot, Hemcon,, škrtidla pro zástavu krvácení C-A-T, prostředky pro urgentní ošetření popálenin For Burns, prostředky pro předcházení vzniku hypotermie, výhřevné přikrývky Ready Heat, speciální produkty pro taktické prostředí jako nosítka Talon, dekompresní jehly ARS, HPMK, a mnoho dalšího.

V nedávné době jsme spustili e-shop modelů a pomůcek zaměřených na anatomii, zoologii, botaniku, veterinární vzdělávání, ale i robotiku a STEM produktu předního výrobce FischerTechnik a Robobloq. Náš nový e-shop nalznete na stránce www.anatomickemodely.cz.

×